AGNIESZKA GOŁĘBIOWSKA

Jestem psychologiem, filologiem polskim i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (CBT) [nr certyfikatu 1172].

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych zarówno w gabinecie, jak i online. Pracuję pod stałą superwizją.

Ukończyłam całościowe szkolenie z terapii schematu akredytowane przez Międzynarodowe Towarzystwo Terapii Schematu (The International Society of Schema Therapy, ISST). Wciąż się dokształcam i poszerzam warsztat pracy.  Czerpię z technik 3 fali CBT, takich jak terapia akceptacji i zaangażowania (ACT) czy dialektyczna terapia behawioralna (DBT). Jestem słuchaczem studiów podyplomowych w zakresie psychodietetyki (SWPS Warszawa).

Doświadczenie zdobywałam na oddziałach psychiatrycznych między innymi w Szpitalu Nowowiejskim, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii czy w Szpitalu Wolskim oraz w innych ośrodkach zajmujących się zdrowiem psychicznym.

Podczas pracy skupiam się na zrozumieniu świata osoby, która zdecydowała się mi o nim opowiedzieć. Wspólnie ustalamy cele terapii i pracujemy nad zmianą, która pozwoli doświadczyć więcej satysfakcji w życiu. Pomagam szukać rozwiązań, które zmniejszą niepewność, ból czy rozczarowanie.

specjalizacja

Zapraszam Cię, jeśli:

– dokuczają Ci lęki, masz obniżony nastrój, nie radzisz sobie z emocjami,

– masz trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi,

– borykasz się z zaburzeniami osobowości, odżywiania,

– cierpisz z powodu niskiego poczucia własnej wartości,

– nie troszczysz się o swoje potrzeby,

– zmagasz się z bezsennością, wypaleniem zawodowym czy perfekcjonizmem.

W razie pytań czy wątpliwości, napisz do mnie.


cena sesji

sesja indywidualna (50 min.) – 200 zł

+ 48 533 952 730
agnieszka@dobryschemat.pl